Zwycięstwo nad Kamienicą Polska odniósł Grunwald. Rudzianie pokonali rywali 2:0, a bramki dla zielonych strzelali Dawid Szczypior i Mateusz Dreszer.

Goście od 30 minuty grali w dziesiątkę. Slavia natomiast przegrała z Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza 1:3, a honorowe trafienie dla naszej ekipy w końcówce meczu zaliczył Kamil Moritz. Slavii po tej porażce coraz mocniej w oczy zagląda widmo degradacji. Szombierki zaś pokonały na własnym terenie Górnik Mysłowice 3:1, do przerwy prowadzac 1:0. Otworzył wynik Dawid Mróz, dwie kolejne bramki dołożył Daniel Ryś. Szombierki są na trzecim miejscu, na cztery kolejki przed końcem sezonu traca do lidera cztery oczka. Grunwald jest czwarty, Slavia czternasta. W lidze okręgowej Wawel wygrał na wyjeździe ze Zgodą Byczyna 2:0 po dwóch bramkach Kamila Wawrzyczka w drugiej połowie. Urania natomiast u siebie pokonała Podlesiankę Katowice w takich samych rozmiarach. Autorami bramek w drugiej połowie byli: Damian Miszka i Tomasz Oczko. Obie nasze ekipy poprawiły swoje pozycje w tabeli. Wawel jest teraz szósty, Urania jedenasta.