Zwycięstwo w Rędzinach odniósł Grunwald. Piłkarze Teodora Wawocznego wygrali 2:1, chociaż już po ośmiu minutach przegrywali.

W 19 minucie wyrównał Dariusz Kot, a bramke na wagę trzech punktów zdobył Tomasz Szpoton juz w doliczonym czasie gry. Grunwald wygrał po emocjonującej końcówce i w tabeli zajmuje piąte miejsce. Szombierki wygrały mecz walkowerem z KS Częstochowa i sa na trzecim miejscu. Do lidera tracą sześć oczek. W lidze okręgowej natyomiast dwie rudzkie ekipy wygrały 3:1. Wawel pokonał MKS Siemianowice Śląskie, a mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie. Bramki dla naszej ekipy strzelali: Rafał Lokaj, Grzegorz Kałużny, Kamil Wawrzyczek. Urania sprawiła niespodziankę w Dąbrowie Górniczej pokonując miejscową Unię. Do przerwy był remis 1:1, ale w drugiej odsłonie skuteczniejsi byli nasi piłkarze. Łupem bramkowym w tym meczu podzielili się: Damian Baron, Dominik Kamieński i Albert Bujny. Urania w tabeli jest na miejscu trzynastym, Wawel jest na miejscu siódmym.