22 sierpnia na Stadionie Śląskim kolejna wielka impreza lekkoatletyczna. W czerwcu sportowcy wzięli udział w Memoriale Janusza Kusocińskiego. Tym razem czołowi lekkoatleci z Polski i zagranicy zaprezentują się podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej.

Ronnie Baker, Robert Harting, Christian Taylor i Caster Semenya. Złoci medaliści Igrzysk Olimpijskich, mistrzowie świata i Europy - to właśnie ich zobaczymy w Kotle Czarownic 22 sierpnia. Reprezentanci Polski zapowiadają, że tanio skóry nie sprzedadzą i na swoim stadionie zaprezentują się z najlepszej strony. Spośród naszych kadrowiczów zobaczymy m.in. Ewę Swoboda i Piotra Małachowskiego, którzy obecnie przygotowują się do startu w Mistrzostwach Europy w Berlinie. Forma naszej sprinterki wzrasta, co pokazały ostatnie Mistrzostwa Polski. Z kolei nasz dyskobol w Berlinie będzie bronił tytułu mistrzowskiego.

Spośród polskich sportowców, którzy mieli wystąpić na memoriale, zabraknie Anity Włodarczyk. Podwójna mistrzyni olimpijska i rekordzistka świata zrezygnowała ze startu. Mimo tego, organizatorzy zadbali o doborową obsadę. Warto wybrać się na Stadion Śląski tym bardziej, że wstęp na memoriał będzie bezpłatny.

Media

KOMENTARZE