Zwycięstwem zakończyły rok siatkarki KPKS Halemba. Rudzianki wygrały w ostatnim tegorocznym spotkaniu w Rybniku.

W bardzo dobrych nastrojach siatkarki KPKS-u Halemba udały się na świąteczno-noworoczna przerwę. Grające w trzeciej lidze rudzianki wygrały w swoim ostatnim tegorocznym występie 3:0 w Rybniku, z miejscową Jedynką, która plasuje się w ścisłym środku tabeli.

Rudzianki były bezdyskusyjnie lepsze w tym meczu, jedynie w drugiej partii zwyciężając po zaciętej końcówce 27:25. W pierwszym secie KPKS wygrał do czternastu, w trzecim natomiast do 12.Po dwunastu rozegranych spotkaniach w grupie drugiej trzeciej ligi KPKS zajmuje czwarte miejsce. Ma dwadzieścia osiem punktów i cztery oczka straty do lidera z Bielska Białej. 5 stycznia KPKS zmierzy się ze Spartakusem Zabrze.