Sesję wyjazdową zaliczyły nasze ekipy grające w czwartej lidze. Tylko Grunwald wrócił do domu bez punktu, przegrywając 2:1 z Sarmacją Będzin. Jedynego gola dla zielonych zdobył Łukasz Maciongowski na początku drugiej połowy.

Wcześniej jednak gospodarze zdobyli dwie bramki, a w drugiej połowie już nie dali sobie odebrać zwycięstwa. Szombierki w meczu na szczycie z liderem Lotem Konopiska zremisowały 0:0. Spotkanie dostarczyło wielu emocji, obie drużyny miały swoje sytuacje, ale ostatecznie żadna z nich nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na własną korzyść. Również bezbramkowym remisem zakończył się pojedynek Slavii z Pilicą Koniecpol. Bliżsi wygranej byli gospodarze, jednak Slavia grająca całą drugą połowę w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Kamila Zalewskiego, dzielnie się broniła. W tabeli Szombierki są na drugim miejscu, do lidera tracą punkt. Grunwald jest czwarty, Slavia dziesiąta.