www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

czwartek, 23 lutego 2012 22:10

UWAGA NA KIESZONKOWCÓW

Karolina Markowska

Dwie kobiety zgłosiły kradzież telefonów komórkowych, do których doszło w marketach. W obu przypadkach kieszonkowcy wykorzystali nieostrożność swoich ofiar i ruch panujący w sklepach.

Wczoraj około godziny 9:00 z policjantami z komisariatu w Bytomiu – Miechowicach skontaktowała się 28-letnia mieszkanka Bytomia, która zgłosiła kradzież telefonu komórkowego o wartości 1300 zł. Z jej relacji wynikało, że podczas zakupów w hipermarkecie padła ofiarą kieszonkowca. Godzinę później, do podobnej kradzieży - według relacji mieszkanki Piekar Śląskich - doszło w sklepie wielkopowierzchniowym w śródmieściu. Tym razem „doliniarz” skradł komórkę wycenioną na 300 zł.

Kieszonkowcy bardzo często wykorzystują nieroztropność osób przebywających w zatłoczonych miejscach, takich jak pasaże handlowe, targowiska czy środki komunikacji pasażerskiej. Pilnujmy swoich rzeczy i nie ułatwiajmy „pracy” złodziejom.

Źródło: KMP BYTOMDodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

  • NIEMY KRZYK. WYSTAWA NA BYTOMSKIM DWORCU

    W poniedziałek w podziemnym przejściu bytomskiego dworca otwarto niecodzienną ekspozycję plakatową pod nazwą „Niemy Krzyk". Jest ona częścią globalnego projektu, który po raz pierwszy został zaprezentowany w Polsce.

  • PRZEBUDOWA ODCINKA ULICY KONSTYTUCJI W BYTOMIU

    Kierowcy muszą się przygotować na kolejne utrudnienia związane z przebudową ul. Konstytucji. 21 października drogowcy rozpoczną remont 150-metrowego odcinka ul. Konstytucji w rejonie byłej huty „Bobrek”.

  • URATOWALI 23-LATKA

    Dzięki szybkiej reakcji policjantów i strażaków z Bytomia, nie doszło do tragedii. Mundurowi uratowali mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Mężczyzna stał na parapecie okna 2 piętra w bloku przy ul. Armii Krajowej. Uratowany 23-latek został przewieziony do szpitala na obserwację.
Program Tv


18:00
Wywiad z … Andrzej Kuczera
18:35
Ekoproblem – Opieka nad zwierzętami
19:05
Moja Dzielnica - Ruda
19:25
Temat Tygodnia
19:45
Ślaskie Pozytywna Energia

Dyżur Redaktorski


Sandra Hajduk

Sandra Hajduk
tel. 509 568 973
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze