www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

czwartek, 23 lutego 2012 22:10

UWAGA NA KIESZONKOWCÓW

Karolina Markowska

Dwie kobiety zgłosiły kradzież telefonów komórkowych, do których doszło w marketach. W obu przypadkach kieszonkowcy wykorzystali nieostrożność swoich ofiar i ruch panujący w sklepach.

Wczoraj około godziny 9:00 z policjantami z komisariatu w Bytomiu – Miechowicach skontaktowała się 28-letnia mieszkanka Bytomia, która zgłosiła kradzież telefonu komórkowego o wartości 1300 zł. Z jej relacji wynikało, że podczas zakupów w hipermarkecie padła ofiarą kieszonkowca. Godzinę później, do podobnej kradzieży - według relacji mieszkanki Piekar Śląskich - doszło w sklepie wielkopowierzchniowym w śródmieściu. Tym razem „doliniarz” skradł komórkę wycenioną na 300 zł.

Kieszonkowcy bardzo często wykorzystują nieroztropność osób przebywających w zatłoczonych miejscach, takich jak pasaże handlowe, targowiska czy środki komunikacji pasażerskiej. Pilnujmy swoich rzeczy i nie ułatwiajmy „pracy” złodziejom.

Źródło: KMP BYTOMDodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

 • SZKOLENIE

  Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Bytomiu organizuje szkolenie dla kandydatów na rodziców zastępczych oraz prowadzących rodzinne domy dziecka.

   

   

 • WYPADEK W BYTOMIU

  Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Jadąca volkswagenem kobieta prawdopodobnie nie zapanowała nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Na skutek wypadku złamania obojczyka doznała 46-letnia pasażerka samochodu.

 • BYTOMIANKA ZIMY - WYRÓŻNIENIE WRĘCZONE

  Wczoraj Liga Kobiet Nieobojętnych nadała kolejne wyróżnienie bytomiance, która robi rzeczy wyjątkowe – dla innych i dla miasta. Tym razem tytuł Bytomianki Zimy powędrował do Karoliny Późniewskiej, gwiazdy Polskiej Ligi Hokeja Kobiet.  
Program Tv


02:15
Sport - informacyjny serwis sportowy
04:00
Wydarzenia – serwis informacyjny
04:15
Sport - informacyjny serwis sportowy
04:30
Na program zapraszamy o godz. 6:50
06:50
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie

Dyżur Redaktorski


Bożena Langner

Bożena Langner
tel. 504 197 060
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze