www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

czwartek, 23 lutego 2012 22:10

UWAGA NA KIESZONKOWCÓW

Karolina Markowska

Dwie kobiety zgłosiły kradzież telefonów komórkowych, do których doszło w marketach. W obu przypadkach kieszonkowcy wykorzystali nieostrożność swoich ofiar i ruch panujący w sklepach.

Wczoraj około godziny 9:00 z policjantami z komisariatu w Bytomiu – Miechowicach skontaktowała się 28-letnia mieszkanka Bytomia, która zgłosiła kradzież telefonu komórkowego o wartości 1300 zł. Z jej relacji wynikało, że podczas zakupów w hipermarkecie padła ofiarą kieszonkowca. Godzinę później, do podobnej kradzieży - według relacji mieszkanki Piekar Śląskich - doszło w sklepie wielkopowierzchniowym w śródmieściu. Tym razem „doliniarz” skradł komórkę wycenioną na 300 zł.

Kieszonkowcy bardzo często wykorzystują nieroztropność osób przebywających w zatłoczonych miejscach, takich jak pasaże handlowe, targowiska czy środki komunikacji pasażerskiej. Pilnujmy swoich rzeczy i nie ułatwiajmy „pracy” złodziejom.

Źródło: KMP BYTOMDodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

 • NOWY SPRZĘT, NOWE SALE. DWA ODDZIAŁY PO REMONCIE

  Pacjenci Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu mogą dochodzić do zdrowia w coraz lepszych warunkach. Dzisiaj bowiem do użytku oddane zostały dwa wyremontowane oddziały: reumatologii i rehabilitacji oraz chorób wewnętrznych i diabetologii.

 • KRADZIEŻ PRĄDU

  Policjanci z Bytomia i kontrolerzy z firmy dostarczającej energię elektryczną skontrolowali stan instalacji elektrycznych i ujawnili kradzieże prądu. Zlikwidowano „lewe” podłączenia w 8 mieszkaniach. Teraz za to przestępstwo grozi sprawcom kara do 5 lat więzienia.

   

   

 • ZARZUTY DLA 16 - LATKA

  Bytomscy policjanci zatrzymali 16-latka, który od lipca do grudnia 2014 roku dopuścił się kilkudziesięciu przestępstw na szkodę swoich rodziców. Nieletni usłyszał już zarzuty i został przesłuchany jako nieletni sprawca. Decyzją sądu rodzinnego został umieszczony w schronisku dla nieletnich.

   

   

   
Program Tv


22:30
Sfera Polityki – po Sesji z dn. 22.01.2015
23:00
Temat Tygodnia
23:15
Na zdrowie – Medycyna Pracy
23:40
RSM odc. 15
00:00
Wydarzenia - serwis informacyjny

Dyżur Redaktorski


Arkadiusz Wieczorek

Arkadiusz Wieczorek
tel. 508 271 609
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze