www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

czwartek, 23 lutego 2012 22:10

UWAGA NA KIESZONKOWCÓW

Karolina Markowska

Dwie kobiety zgłosiły kradzież telefonów komórkowych, do których doszło w marketach. W obu przypadkach kieszonkowcy wykorzystali nieostrożność swoich ofiar i ruch panujący w sklepach.

Wczoraj około godziny 9:00 z policjantami z komisariatu w Bytomiu – Miechowicach skontaktowała się 28-letnia mieszkanka Bytomia, która zgłosiła kradzież telefonu komórkowego o wartości 1300 zł. Z jej relacji wynikało, że podczas zakupów w hipermarkecie padła ofiarą kieszonkowca. Godzinę później, do podobnej kradzieży - według relacji mieszkanki Piekar Śląskich - doszło w sklepie wielkopowierzchniowym w śródmieściu. Tym razem „doliniarz” skradł komórkę wycenioną na 300 zł.

Kieszonkowcy bardzo często wykorzystują nieroztropność osób przebywających w zatłoczonych miejscach, takich jak pasaże handlowe, targowiska czy środki komunikacji pasażerskiej. Pilnujmy swoich rzeczy i nie ułatwiajmy „pracy” złodziejom.

Źródło: KMP BYTOMDodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

  • UGODZIŁ NOŻEM 15-LATKA

    Bytomscy stróże prawa zatrzymali 16-latka, który ugodził nożem o rok młodszego chłopca. Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w rejonie dworca kolejowego w Bytomiu. Ranny 15-latek został umieszczony w szpitalu, gdzie przeszedł operację. Napastnik, decyzją sądu, trafi do schroniska dla nieletnich.

  • JAK GŁOSOWALI BYTOMIANIE?

    Typowo jesienna pogoda skutecznie zniechęciła bytomian do udziału w wyborach samorządowych. Frekwencja wyniosła jedynie 31 procent. To jeden z najsłabszych wyników w województwie śląskim. Sprawdź jak dużym poparciem cieszyli się poszczególni kandydaci. W jednym z okręgów wystarczyły 144 głosy, aby uzyskać mandat!

  • BONK WYGRYZŁ ROGOWSKIEGO

    Po wielu godzinach oczekiwań w końcu poznaliśmy ostateczny skład Rady Miejskiej w Bytomiu. Nie obyło się bez niespodzianki. Mandat radnego zdobył rzutem na taśmę Henryk Bonk, którego komitet wyborczy przekroczył 5-procentowy próg wyborczy. Miejsce w radzie stracił natomiast Jerzy Rogowski z BIS-u.
Program Tv


00:30
Pląsy Dramy 2014 cz3
03:10
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie
04:00
Co słychać w mieście?
08:00
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie
09:00
Przegląd Wydarzeń Tygodnia

Dyżur Redaktorski


Arkadiusz Wieczorek

Arkadiusz Wieczorek
tel. 508 271 609
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze