www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

czwartek, 23 lutego 2012 22:10

UWAGA NA KIESZONKOWCÓW

Karolina Markowska

Dwie kobiety zgłosiły kradzież telefonów komórkowych, do których doszło w marketach. W obu przypadkach kieszonkowcy wykorzystali nieostrożność swoich ofiar i ruch panujący w sklepach.

Wczoraj około godziny 9:00 z policjantami z komisariatu w Bytomiu – Miechowicach skontaktowała się 28-letnia mieszkanka Bytomia, która zgłosiła kradzież telefonu komórkowego o wartości 1300 zł. Z jej relacji wynikało, że podczas zakupów w hipermarkecie padła ofiarą kieszonkowca. Godzinę później, do podobnej kradzieży - według relacji mieszkanki Piekar Śląskich - doszło w sklepie wielkopowierzchniowym w śródmieściu. Tym razem „doliniarz” skradł komórkę wycenioną na 300 zł.

Kieszonkowcy bardzo często wykorzystują nieroztropność osób przebywających w zatłoczonych miejscach, takich jak pasaże handlowe, targowiska czy środki komunikacji pasażerskiej. Pilnujmy swoich rzeczy i nie ułatwiajmy „pracy” złodziejom.

Źródło: KMP BYTOMDodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

  • OSZUKAŁ FIRMĘ NA PONAD 40 TYS. ZŁOTYCH

    Policjanci z Bytomia zatrzymali 46-latka. Mężczyzna oszukał firmę w której pracował na ponad 40 tys. złotych. Mieszkaniec Opola usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego poręczenie majątkowe w kwocie 7 tys. złotych. Grozi mu teraz do 8 lat więzienia.

  • KONSULTACJE SPOŁECZNE W BYTOMIU

    Do 11 sierpnia potrwają konsultacje społeczne projektu „Strategii Rozwoju Miasta – Bytom 2020+” oraz „Prognozy oddziaływania na środowisko projektu Strategii Rozwoju Miasta – Bytom 2020+”.

  • WYPADEK NA SKRZYŻOWANIU W STROSZKU

    Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w Stroszku. Zdarzenie miało miejsce około godziny 10:00 na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Wyszyńskiego.
Program Tv


15:00
Wakacje z telewizją Sfera
17:00
Prognoza Pogody
17:05
Dziś w programie
17:18
Wydarzenia - serwis informacyjny
17:35
Prognoza Pogody

Dyżur Redaktorski


Arkadiusz Wieczorek

Arkadiusz Wieczorek
tel. 508 271 609
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze