www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

czwartek, 23 lutego 2012 22:10

UWAGA NA KIESZONKOWCÓW

Karolina Markowska

Dwie kobiety zgłosiły kradzież telefonów komórkowych, do których doszło w marketach. W obu przypadkach kieszonkowcy wykorzystali nieostrożność swoich ofiar i ruch panujący w sklepach.

Wczoraj około godziny 9:00 z policjantami z komisariatu w Bytomiu – Miechowicach skontaktowała się 28-letnia mieszkanka Bytomia, która zgłosiła kradzież telefonu komórkowego o wartości 1300 zł. Z jej relacji wynikało, że podczas zakupów w hipermarkecie padła ofiarą kieszonkowca. Godzinę później, do podobnej kradzieży - według relacji mieszkanki Piekar Śląskich - doszło w sklepie wielkopowierzchniowym w śródmieściu. Tym razem „doliniarz” skradł komórkę wycenioną na 300 zł.

Kieszonkowcy bardzo często wykorzystują nieroztropność osób przebywających w zatłoczonych miejscach, takich jak pasaże handlowe, targowiska czy środki komunikacji pasażerskiej. Pilnujmy swoich rzeczy i nie ułatwiajmy „pracy” złodziejom.

Źródło: KMP BYTOMDodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

  • MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE NA ZAKRĘCIE

    Coraz ciemniejsze chmury zbierają się nad Muzeum Górnośląskim w Bytomiu. Instytucji o ponad 100-letniej historii grozi marginalizacja. Władze województwa śląskiego chcą połączyć bytomską placówkę z Muzeum Śląskim w Katowicach. Na taki scenariusz nie chcą się zgodzić władze Bytomia.

  • MUNDUROWI ĆWICZYLI NA STADIONIE

    Policjanci z Bytomia wzięli udział w szkoleniu na Stadionie przy ulicy Olimpijskiej. Celem ćwiczeń było doskonalenie umiejętności mundurowych, na wypadek konieczności działania podczas zbiorowego zakłócenia ładu i porządku publicznego.

  • CZYSTE MIASTO - PAKIETY DLA WŁAŚCICIELI PSÓW

    10 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Bytomiu odbyła się konferencja prasowa na temat czystości miasta – czyli sprzątania po swoich pupilach. Na ulice wyruszyli wolontariusze, który właścicielom czworonogów rozdają specjalne pakiety do sprzątania po swoich zwierzakach.
Program Tv


04:00
Co słychać w mieście?
06:50
Dziś w programie
07:00
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie
08:00
Wydarzenia - serwis informacyjny
08:25
Dogrywka

Dyżur Redaktorski


Arkadiusz Wieczorek

Arkadiusz Wieczorek
tel. 508 271 609
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze