Źródło: rozwoj.info.pl Źródło: rozwoj.info.pl

Rozwój przed 10. kolejką spotkań II ligi przegrał trzy spotkania z rzędu. Tymczasem do Katowic na obiekt przy ul. Zgody zawitała liderująca Olimpia Grudziądz.

Faworyci początkowo zawodzili, albowiem w 21. minucie to gospodarze otworzyli wynik spotkania. Dośrodkowanie z lewego skrzydła autorstwa Przemysława Moński wykorzystał Michał Płonka.

Niecały kwadrans później było już jednak 1:1. Efektownym strzałem z narożnika pola karnego popisał się Piotr Witasik.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów Olimpia przycisnęła. Na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry goście wykorzystali stały fragment gry. Piłkę głową skierował do siatki Mateusz Marzec dając cenne zwycięstwo

Teraz przed Rozwojem dwa mecze wyjazdowe – z Olimpią w Elblągu i Górnikiem w Łęcznej. Lider z Grudziądza w 11. kolejce zmierzy się ze Zniczem Pruszków.