www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 30 grudnia 2013 23:23

Spełnione marzenie. A wszystko dzięki ludziom dobrej woli...

Arkadiusz Wieczorek

Wyjazd na mecz drużyny Manchester City było marzeniem Maćka Kowalika z Rudy Śląskiej. To marzenie walczącego z nowotworem chłopca udało się spełnić. Wszystko dzięki ludziom dobrej woli i fundacji „Mam Marzenie”.

Wolontariusza fundacji spotkała się z Maćkiem w szpitalu, chłopak zdradził o czym marzy a potem już ruszyła lawina. Fundusze na wyjazd zbierali koledzy m.in. z Gimnazajum nr 6 w Rudzie Śląskiej Bykowinie. Na miejscu Maćkiem i jego rodzicami zaopiekował się mieszkający w Manchesterze Szymon. Komentarze  

 
0 #1 Wujek Staszek MCR 2013-12-31 05:29
Brawo.
Cytuj | Zgłoś administratorowi
 
  • UPAMIĘTNIĄ OFIARY TRAGEDII GÓRNOŚLĄSKIEJ

    Dziś o godzinie 18:00 Ruch Autonomii Śląska wraz z zaproszonymi gośćmi upamiętni ofiary Tragedii Górnośląskiej. Na placu Jana Pawła II zapłonie 1855 zniczy.

  • KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

    W EJBISI Przedszkolu Lingwistycznym z Oddziałami Integracyjnymi znajdującym się w Rudzie Śląskiej – Halembie odbył się dzisiaj Miejski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej dla przedszkolaków. O szczegółach w materiale.

  • PROGRAM DLA ŚLĄSKA

    Program dla Śląska ma być wieloletnim programem zawierającym działania doraźne, ale przede wszystkim mającym systemowo zmieniać strukturę przemysłu w regionie. Prace nad nim zostały rozpoczęte już w styczniu, gdy w kontekście uzgadnianego wówczas porozumienia rządu ze związkami ws. restrukturyzacji górnictwa premier Ewa Kopacz powołała Międzyresortowy zespół ds. wzmocnienia potencjału przemysłowego Śląska.
Program Tv


01:00
Przerwa do godziny 8:00
08:00
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie
09:00
Przegląd Wydarzeń Miesiąca
09:40
Przegląd Wydarzeń Sportowych
10:00
Festiwal Tańca cz.1

Dyżur Redaktorski


Karolina Markowska

Karolina Markowska
tel. 503 081 782
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze