www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 30 grudnia 2013 23:23

Spełnione marzenie. A wszystko dzięki ludziom dobrej woli...

Arkadiusz Wieczorek

Wyjazd na mecz drużyny Manchester City było marzeniem Maćka Kowalika z Rudy Śląskiej. To marzenie walczącego z nowotworem chłopca udało się spełnić. Wszystko dzięki ludziom dobrej woli i fundacji „Mam Marzenie”.

Wolontariusza fundacji spotkała się z Maćkiem w szpitalu, chłopak zdradził o czym marzy a potem już ruszyła lawina. Fundusze na wyjazd zbierali koledzy m.in. z Gimnazajum nr 6 w Rudzie Śląskiej Bykowinie. Na miejscu Maćkiem i jego rodzicami zaopiekował się mieszkający w Manchesterze Szymon. Komentarze  

 
0 #1 Wujek Staszek MCR 2013-12-31 05:29
Brawo.
Cytuj | Zgłoś administratorowi
 
  • STRZELAŁ W OKNA

    Policjanci z Bytomia zatrzymali 32-latka. Mężczyzna strzelał z pistoletu pneumatycznego w okna mieszkań przy placu Wojska Polskiego. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz śledczy z komendy sprawdzą czy powinien posiadać zezwolenie na tego typu pistolet oraz ustalają straty jakie wyrządził. Teraz może mu grozić nawet do 5 lat więzienia.

  • ŁUKASZCZYK PREZESEM KHW

    20 października rada nadzorcza Katowickiego Holdingu Węglowego przeprowadziła postępowanie kwalifikacyjnego i powołała na stanowisko prezesa zarządu Zygmunta Łukaszczyka. Powołany został także nowy wiceprezes ds handlowo-rynkowych. Nim został Waldemar Rasała, który ostatnio pełnił funkcję dyrektora Zespołu Odbiorców Strategicznych w pionie handlowo-rynkowym.

  • SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI HALEMBY

    Z mieszkańcami Halemby po raz kolejny spotkała się prezydent Grażyna Dziedzic. Tym razem spotkanie odbyło się w Gimnazjum nr 9 i trwało nieco ponad godzinę.
Program Tv


08:00
Wydarzenia - serwis informacyjny
08:20
Dogrywka
08:55
Rozbieranie Śląska – Ekonomia
09:40
Dziś w programie
09:45
Co słychać w mieście?

Dyżur Redaktorski


Karolina Markowska

Karolina Markowska
tel. 503 081 782
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze