www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 30 grudnia 2013 23:23

Spełnione marzenie. A wszystko dzięki ludziom dobrej woli...

Arkadiusz Wieczorek

Wyjazd na mecz drużyny Manchester City było marzeniem Maćka Kowalika z Rudy Śląskiej. To marzenie walczącego z nowotworem chłopca udało się spełnić. Wszystko dzięki ludziom dobrej woli i fundacji „Mam Marzenie”.

Wolontariusza fundacji spotkała się z Maćkiem w szpitalu, chłopak zdradził o czym marzy a potem już ruszyła lawina. Fundusze na wyjazd zbierali koledzy m.in. z Gimnazajum nr 6 w Rudzie Śląskiej Bykowinie. Na miejscu Maćkiem i jego rodzicami zaopiekował się mieszkający w Manchesterze Szymon. Komentarze  

 
0 #1 Wujek Staszek MCR 2013-12-31 05:29
Brawo.
Cytuj | Zgłoś administratorowi
 
  • DYREKTOR KONTRA PREZYDENT

    Zmuszanie dyrektora i przewodniczącego komisji rekrutacyjnej do łamania przepisów ustawy o oświacie. To jeden z punktów skargi jaką dyrektorka Miejskiego Przedszkola nr 38 w Rudzie Śląskiej złożyła przeciwko prezydent Grażynie Dziedzic.

  • PO SESJI

    Zakończyła się sesja Rady Miasta Ruda Śląska - ostatnia planowana w tej kadencji. Było kilka uchwał, nad którymi radni debatowali.

  • TURNIEJ INTERDYSCYPLINARNY

    W Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej gimnazjaliści rywalizowali dziś w VII edycji Miejskiego Konkursu Interdyscyplinarnego.
Program Tv


15:00
Wydarzenia - serwis informacyjny
15:15
Prognoza Pogody
15:20
Sportowy Flash
15:30
Wydarzenia po śląsku
16:20
Dziś w programie

Dyżur Redaktorski


Rafał Szlaga

Rafał Szlaga
tel. 504 197 579
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze