www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 30 grudnia 2013 23:23

Spełnione marzenie. A wszystko dzięki ludziom dobrej woli...

Arkadiusz Wieczorek

Wyjazd na mecz drużyny Manchester City było marzeniem Maćka Kowalika z Rudy Śląskiej. To marzenie walczącego z nowotworem chłopca udało się spełnić. Wszystko dzięki ludziom dobrej woli i fundacji „Mam Marzenie”.

Wolontariusza fundacji spotkała się z Maćkiem w szpitalu, chłopak zdradził o czym marzy a potem już ruszyła lawina. Fundusze na wyjazd zbierali koledzy m.in. z Gimnazajum nr 6 w Rudzie Śląskiej Bykowinie. Na miejscu Maćkiem i jego rodzicami zaopiekował się mieszkający w Manchesterze Szymon. Komentarze  

 
0 #1 Wujek Staszek MCR 2013-12-31 05:29
Brawo.
Cytuj | Zgłoś administratorowi
 
  • BONY NA ZASIEDLENIE

    Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej oferuje wsparcie młodym osobom, które zdecydują się na podjęcie pracy poza miastem. Sprawdź, czy spełniasz warunki – może otrzymasz zwrot wydatków związanych ze zmianą miejsca zamieszkania.

  • SPRAWCY PODPALENIA ZATRZYMANI

    Policjanci z komisariatu przy ulicy Zabrzańskiej zatrzymali sprawców podpalenia zabytkowego kościoła ewangelickiego. 13-latek i jego 10-letni kolega przyznali się do zarzucanego im czynu. O ich dalszym losie zadecyduje bytomski sąd rodzinny.

  • TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU

    Rozpoczyna się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. To powołana w 2002 roku akcja, mająca na celu przekonanie do alternatywnych środków transportu. Zwieńczeniem akcji jest Dzień bez Samochodu.
Program Tv


00:50
Mecz: Polonia Bytom – Grunwald Halemba
02:30
Ekowieści
03:00
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie
04:00
Co słychać w mieście?

Dyżur Redaktorski


Bożena Langner

Bożena Langner
tel. 504 197 060
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze