www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 30 grudnia 2013 23:23

Spełnione marzenie. A wszystko dzięki ludziom dobrej woli...

Arkadiusz Wieczorek

Wyjazd na mecz drużyny Manchester City było marzeniem Maćka Kowalika z Rudy Śląskiej. To marzenie walczącego z nowotworem chłopca udało się spełnić. Wszystko dzięki ludziom dobrej woli i fundacji „Mam Marzenie”.

Wolontariusza fundacji spotkała się z Maćkiem w szpitalu, chłopak zdradził o czym marzy a potem już ruszyła lawina. Fundusze na wyjazd zbierali koledzy m.in. z Gimnazajum nr 6 w Rudzie Śląskiej Bykowinie. Na miejscu Maćkiem i jego rodzicami zaopiekował się mieszkający w Manchesterze Szymon. Komentarze  

 
0 #1 Wujek Staszek MCR 2013-12-31 05:29
Brawo.
Cytuj | Zgłoś administratorowi
 
  • CZEKAMY Z KOLEJNYMI NIESPODZIANKAMI

    Jesteśmy już gotowi i czekamy na Państwa z kolejnymi niespodziankami w programie "Wakacje z Telewizją Sfera". Dziś m.in. o samochodach, dożynkach i pracy w radiu. Nasze studio odwiedzą też cheerleaderki. Zapraszmy o godzinie 8:00.

  • ŚLĄSKA BIESIADA W HALEMBIE

    W Rudzie Śląskiej – Halembie odbyła się kolejna tego lata Biesiada Śląska. Zagrały gwiazdy śląskiej muzyki, publiczność dopisała. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Prawo, Rodzina, Obywatel oraz poseł Grzegorz Tobiszowski.

  • WITAMY W PONIEDZIAŁEK. WAKACJE Z TELEWIZJĄ SFERA TRWAJĄ.

    Przed nami kolejny tydzień. Przed nami także kolejny odcinek programu "Wakacje z Telewizją Sfera". Dziś rozmawiać będziemy m.in. z prawnikiem o tym jak nie dać się oszukać nieuczciwym organizatorom wypoczynku. W naszym ogrodzie zagości także psycholog i opowie nam jak właściwie odpoczywać. Nie zabraknie też innych niespodzianek. Startujemy punktualnie o godzinie ósmej.
Program Tv


15:00
Wakacje z telewizją Sfera
17:00
Prognoza Pogody
17:10
Dziś w programie?
17:18
Wydarzenia - serwis informacyjny
17:35
Prognoza Pogody

Dyżur Redaktorski


Rafał Szlaga

Rafał Szlaga
tel. 504 197 579
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze