www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 30 grudnia 2013 23:23

Spełnione marzenie. A wszystko dzięki ludziom dobrej woli...

Arkadiusz Wieczorek

Wyjazd na mecz drużyny Manchester City było marzeniem Maćka Kowalika z Rudy Śląskiej. To marzenie walczącego z nowotworem chłopca udało się spełnić. Wszystko dzięki ludziom dobrej woli i fundacji „Mam Marzenie”.

Wolontariusza fundacji spotkała się z Maćkiem w szpitalu, chłopak zdradził o czym marzy a potem już ruszyła lawina. Fundusze na wyjazd zbierali koledzy m.in. z Gimnazajum nr 6 w Rudzie Śląskiej Bykowinie. Na miejscu Maćkiem i jego rodzicami zaopiekował się mieszkający w Manchesterze Szymon. Komentarze  

 
0 #1 Wujek Staszek MCR 2013-12-31 05:29
Brawo.
Cytuj | Zgłoś administratorowi
 
  • Z WIZYTĄ U PIERWSZOKLASISTÓW

    Rozpoczął się nowy rok szkolny. Po beztroskim wypoczynku nadszedł czas nauki. Dzieci i młodzież od września stanowią liczną grupę użytkowników dróg. Szczególnie niebezpieczne dla nich sytuacje, to m.in.: przekraczanie jezdni, poruszanie się po niej w przypadku zmian organizacji ruchu i zachowanie się w miejscach oczekiwania na przyjazd autobusów.

  • PODRÓŻNIK Z PASJĄ

    W Nigerii uciekał przed bandytami, w Indiach medytował z mnichami w buddyjskiej świątyni. Niedawno wrócił z podróży po indonezyjskich wyspach, której co mało nie przypłacił życiem. O kim mowa? O rudzkim podróżniku Andrzeju Kuczerze.

  • WYPRAWKA 2014

    Bo choć edukacja jest w naszym kraju bezpłatna, to koszt wysłania dziecka do szkoły dla wielu rodziców jest ogromnym wyzwaniem. Koszt podręczników, zeszytów, przyborów czy podstawowego ubrania to setki złotych.
Program Tv


08:30
Ekoproblem - Śląsko – Dąbrowskie Szwendania Terenowe
09:00
Punkt Zwrotny – Wiara
09:35
Co słychać w mieście?
10:00
Sfera Polityki – po sesji Rady Miasta Ruda Śląska
10:30
Koncert Bigielhaus – Gang Olsena

Dyżur Redaktorski


Sandra Hajduk

Sandra Hajduk
tel. 509 568 973
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze