www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 30 grudnia 2013 23:23

Spełnione marzenie. A wszystko dzięki ludziom dobrej woli...

Arkadiusz Wieczorek

Wyjazd na mecz drużyny Manchester City było marzeniem Maćka Kowalika z Rudy Śląskiej. To marzenie walczącego z nowotworem chłopca udało się spełnić. Wszystko dzięki ludziom dobrej woli i fundacji „Mam Marzenie”.

Wolontariusza fundacji spotkała się z Maćkiem w szpitalu, chłopak zdradził o czym marzy a potem już ruszyła lawina. Fundusze na wyjazd zbierali koledzy m.in. z Gimnazajum nr 6 w Rudzie Śląskiej Bykowinie. Na miejscu Maćkiem i jego rodzicami zaopiekował się mieszkający w Manchesterze Szymon. Komentarze  

 
0 #1 Wujek Staszek MCR 2013-12-31 05:29
Brawo.
Cytuj | Zgłoś administratorowi
 
  • URZĄD DLA PRACODAWCÓW

    Jak skorzystać z pomocy finansowej dostępnej dla pracodawców zatrudniających osoby młode do 30 roku życia i w jaki sposób podnieść kwalifikacje swoich pracowników poprzez środki dostępne z Krajowego Funduszu Szkolenia. Między innymi te zagadnienia zostały omówione na spotkaniu „Urząd dla pracodawców”, które odbyło się 27 stycznia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rudzie Śląskiej.

  • OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

    Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed oblodzeniem na obszarze województwa śląskiego od godz. 17.00 w dniu 27 stycznia do godz. 10.00 w dniu 28 stycznia. Prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna wyniesie od -4°C do -2°C, przy gruncie do -7°C.

  • NOWELIZACJA USTAWY GÓRNICZEJ PODPISANA

    Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego . Dzięki tej ustawie możliwe będzie przeprowadzenie rządowego planu naprawy Kompanii Węglowej.
Program Tv


20:40
Rozbieranie Śląska - Ekonomia
21:30
Wywiad z … Juliusz Ursyn Niemcewicz
22:00
Wydarzenia - serwis informacyjny
22:20
Prognoza Pogody
22:25
Sport - informacyjny serwis sportowy

Dyżur Redaktorski


Sandra Hajduk

Sandra Hajduk
tel. 509 568 973
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze