www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 30 grudnia 2013 23:23

Spełnione marzenie. A wszystko dzięki ludziom dobrej woli...

Arkadiusz Wieczorek

Wyjazd na mecz drużyny Manchester City było marzeniem Maćka Kowalika z Rudy Śląskiej. To marzenie walczącego z nowotworem chłopca udało się spełnić. Wszystko dzięki ludziom dobrej woli i fundacji „Mam Marzenie”.

Wolontariusza fundacji spotkała się z Maćkiem w szpitalu, chłopak zdradził o czym marzy a potem już ruszyła lawina. Fundusze na wyjazd zbierali koledzy m.in. z Gimnazajum nr 6 w Rudzie Śląskiej Bykowinie. Na miejscu Maćkiem i jego rodzicami zaopiekował się mieszkający w Manchesterze Szymon. Komentarze  

 
0 #1 Wujek Staszek MCR 2013-12-31 05:29
Brawo.
Cytuj | Zgłoś administratorowi
 
  • NIEUCZCIWY GÓRNIK ZATRZYMANY

    Policjanci z komisariatu V w Rudzie Śląskiej zatrzymali nieuczciwego górnika, który w ubiegłym tygodniu z kopalnianej łaźni skradł plecak z ubraniami i drogim telefonem komórkowym. Zatrzymany 58-latek twierdzi, że nie mógł odpuścić takiej okazji. Teraz grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności oraz utrata pracy.

  • Z ORZEGOWA DO KOCHŁOWIC

    Już nie w Orzegowie a w Kochłowicach mieści się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Pielęgniarstwa „Pomoc w zdrowiu i w chorobie”. Chociaż lokalizacja zupełnie inna, to zmiana zdecydowanie na lepsze. Budynek, w którym teraz mieści się Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy jest niczym szyty na miarę.

  • JUTRO SESJA RADY MIASTA

    Jutro o godzinie 14:00 rozpocznie się sesja Rady Miasta Ruda Śląska. Transmisja z sali sesyjnej na antenie Telewizji Sfera oraz na naszym portalu internetowym.
Program Tv


18:45
Babskie Gadanie – Jak poznać nowych ludzi
19:30
Dni Piekar Śląskich 2014
19:40
Dziś w programie?
20:00
Wydarzenia - serwis informacyjny
20:20
Prognoza Pogody

Dyżur Redaktorski


Karolina Markowska

Karolina Markowska
tel. 503 081 782
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze