www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 11 czerwca 2012 16:27

WĘDKARZE WALCZYLI O PUCHAR ŚGM

Arkadiusz Wieczorek

45 zawodników z dziewięciu drużyn wzięło udział w zawodach spławikowych o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej rozegranych na stawie Kiszka w Rudzie Śląskiej – Halembie. W szranki stanęły: Koło 92 KWK Halemba ( pierwsza, druga i trzecia drużyna ), Koło 51 Ruda Śląska ( pierwsza i druga drużyna ) Koło 86 Śląsk, Młodzieżowy Dom Kultury, Stowarzyszenie Wędkarskie Zdebel oraz Stowarzyszenie Wędkarskie Hutnik.

Najlepsza okazała się pierwsza drużyna z koła 92 przy Kopalni Halemba, drugie miejsce zajęła druga drużyna z tego samego koła natomiast na miejscu trzecim zawody zakończyło Koło 51 Ruda Śląska. Dopisała pogoda – ta dla wędkarzy była wręcz wymarzona. Niestety ryba brała słabo. Największą ilością złowionej ryby w całych zawodach poszczycić może się Tomasz Kloza ( 2120 gram ). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a tych którzy nie wystartowali zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej za rok.Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

  • DARMOWE PODRĘCZNIKI DLA PIERWSZOKLASISTÓW

    Od 1 września z bezpłatnych podręczników będą korzystać uczniowie klas pierwszych w szkołach podstawowych. My sprawdzamy czy w Rudzie Śląskiej pomoce naukowe dotrą do uczniów w terminie.

  • POTOP W BIELSZOWICACH

    Kilkadziesiąt minut intensywnych opadów deszczu wystarczyło, żeby ulica Halembska w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach zamieniła się w ogromne zalewisko. Kilka samochodów osobowych nie potrafiło sforsować tej przeszkody. Obecnie na miejscu zdarzenia działają służby kopalniane oraz straż pożarna.

  • UGASZONO POŻAR W HALEMBIE

    Przez kilka godzin rudzcy strażacy walczyli z pożarem dolnej części komina chłodniczego po byłej Elektrowni Halemba. To już drugi pożar na tym terenie. 18 maja również zapalił się jeden z kominów.
Program Tv


13:00
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie
14:00
Dogrywka – Rugby
14:25
Dziś w programie?
14:30
Co słychać w mieście?
14:55
Prognoza Pogody

Dyżur Redaktorski


Rafał Szlaga

Rafał Szlaga
tel. 504 197 579
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze