www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 11 czerwca 2012 16:27

WĘDKARZE WALCZYLI O PUCHAR ŚGM

Arkadiusz Wieczorek

45 zawodników z dziewięciu drużyn wzięło udział w zawodach spławikowych o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej rozegranych na stawie Kiszka w Rudzie Śląskiej – Halembie. W szranki stanęły: Koło 92 KWK Halemba ( pierwsza, druga i trzecia drużyna ), Koło 51 Ruda Śląska ( pierwsza i druga drużyna ) Koło 86 Śląsk, Młodzieżowy Dom Kultury, Stowarzyszenie Wędkarskie Zdebel oraz Stowarzyszenie Wędkarskie Hutnik.

Najlepsza okazała się pierwsza drużyna z koła 92 przy Kopalni Halemba, drugie miejsce zajęła druga drużyna z tego samego koła natomiast na miejscu trzecim zawody zakończyło Koło 51 Ruda Śląska. Dopisała pogoda – ta dla wędkarzy była wręcz wymarzona. Niestety ryba brała słabo. Największą ilością złowionej ryby w całych zawodach poszczycić może się Tomasz Kloza ( 2120 gram ). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a tych którzy nie wystartowali zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej za rok.Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

 • KOLEJNY CMOK SONG ZA NAMI

  160 utalentowanych muzycznie harcerzy zaprezentowało swoje umiejętności podczas tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Turystycznej i Harcerskiej Cmok Song. Laureaci imprezy wystąpili podczas finału zorganizowanego dzisiaj w Domu Kultury w Bielszowicach.

 • BAL KARNAWAŁOWY

  Trwa karnawał, dlatego w Szkole Podstawowej nr 21 w Rudzie Śląskiej odbył się bal. Bawili się nie tylko uczniowie, ale też nauczyciele.

   

 • ZŁOTE GODY

  W Rudzie Śląskiej odbyła się uroczystość Złotych Godów. Doceniono 20 par z długoletnim stażem małżeńskim.
Program Tv


01:00
Przerwa do godziny 6:50

Dyżur Redaktorski


Sandra Hajduk

Sandra Hajduk
tel. 509 568 973
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze