www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 11 czerwca 2012 16:27

WĘDKARZE WALCZYLI O PUCHAR ŚGM

Arkadiusz Wieczorek

45 zawodników z dziewięciu drużyn wzięło udział w zawodach spławikowych o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej rozegranych na stawie Kiszka w Rudzie Śląskiej – Halembie. W szranki stanęły: Koło 92 KWK Halemba ( pierwsza, druga i trzecia drużyna ), Koło 51 Ruda Śląska ( pierwsza i druga drużyna ) Koło 86 Śląsk, Młodzieżowy Dom Kultury, Stowarzyszenie Wędkarskie Zdebel oraz Stowarzyszenie Wędkarskie Hutnik.

Najlepsza okazała się pierwsza drużyna z koła 92 przy Kopalni Halemba, drugie miejsce zajęła druga drużyna z tego samego koła natomiast na miejscu trzecim zawody zakończyło Koło 51 Ruda Śląska. Dopisała pogoda – ta dla wędkarzy była wręcz wymarzona. Niestety ryba brała słabo. Największą ilością złowionej ryby w całych zawodach poszczycić może się Tomasz Kloza ( 2120 gram ). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a tych którzy nie wystartowali zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej za rok.Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

  • POMOC DLA POSZKODOWANYCH

    Każdy może pomóc rodzinom poszkodowanym w wyniku wybuchu gazu w Bytomiu. Zbiórkę odzieży, żywności i środków czystości prowadzi Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bytomiu. Dary przyjmowane są w siedzibie PCK przy ul. Moniuszki 13 (codziennie od 8.00 do 15.30).

  • POLICJA SZUKA ŚWIADKÓW

    Śledczy z Wydziału Kryminalnego rudzkiej komendy szukają świadków wypadku z udziałem motorowerzysty, do którego doszło w dniu 10 października około godziny 16.00 na ulicy 1-go Maja 204 na pasie w kierunku Rudy 1.

  • ZA NAMI DEBATA WYBORCZA W TELEWIZJI SFERA

    W Telewizji Sfera odbyła się debata prezydencka z udziałem kandydatek na Prezydenta Miasta Ruda Śląska Grażyny Dziedzic oraz Aleksandry Skowronek. Powtórka na naszej antenie o godzinie 22:35
Program Tv


15:00
Wydarzenia - serwis informacyjny
15:15
Prognoza Pogody
15:20
Sport - informacyjny serwis sportowy
15:30
Wywiad z … Kabaret Hrabi
15:55
Dziś w programie

Dyżur Redaktorski


Sandra Hajduk

Sandra Hajduk
tel. 509 568 973
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze