www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 11 czerwca 2012 16:27

WĘDKARZE WALCZYLI O PUCHAR ŚGM

Arkadiusz Wieczorek

45 zawodników z dziewięciu drużyn wzięło udział w zawodach spławikowych o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej rozegranych na stawie Kiszka w Rudzie Śląskiej – Halembie. W szranki stanęły: Koło 92 KWK Halemba ( pierwsza, druga i trzecia drużyna ), Koło 51 Ruda Śląska ( pierwsza i druga drużyna ) Koło 86 Śląsk, Młodzieżowy Dom Kultury, Stowarzyszenie Wędkarskie Zdebel oraz Stowarzyszenie Wędkarskie Hutnik.

Najlepsza okazała się pierwsza drużyna z koła 92 przy Kopalni Halemba, drugie miejsce zajęła druga drużyna z tego samego koła natomiast na miejscu trzecim zawody zakończyło Koło 51 Ruda Śląska. Dopisała pogoda – ta dla wędkarzy była wręcz wymarzona. Niestety ryba brała słabo. Największą ilością złowionej ryby w całych zawodach poszczycić może się Tomasz Kloza ( 2120 gram ). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a tych którzy nie wystartowali zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej za rok.Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

 • GÓRNICY POD SEJMEM

  Wczesnym rankiem do Warszawy udali się górnicy i przedstawiciele związków zawodowych. Zamierzają oni przeprowadzić demonstrację w trakcie expose Ewy Kopacz. Ponadto chcą przekazać rządowi petycję. Demonstracja ma się rozpocząć około godziny 10.00. Przewiduje się, że weźmie w niej udział około 2 tysięcy górników.

 • O POLITYCE SENIORALNEJ

  O polityce senioralnej w Unii Europejskiej rozmawiano w poniedziałek 29 września w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty. Spotkanie zorganizował poseł Marek Plura.

 • ULICA GODULI

  Trzy tygodnie przed terminem ul. Karola Goduli została otwarta dla ruchu po remoncie. Kierowcy od soboty mogą poruszać się wyremontowanym odcinkiem od ulicy Pawła do ulicy Przedszkolnej.

   
Program Tv


12:00
Wydarzenia - serwis informacyjny
12:15
Sportowy Wywiad
12:25
Dziś w programie
12:30
Co słychać w mieście?
13:00
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie

Dyżur Redaktorski


Karolina Markowska

Karolina Markowska
tel. 503 081 782
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze