www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 11 czerwca 2012 16:27

WĘDKARZE WALCZYLI O PUCHAR ŚGM

Arkadiusz Wieczorek

45 zawodników z dziewięciu drużyn wzięło udział w zawodach spławikowych o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej rozegranych na stawie Kiszka w Rudzie Śląskiej – Halembie. W szranki stanęły: Koło 92 KWK Halemba ( pierwsza, druga i trzecia drużyna ), Koło 51 Ruda Śląska ( pierwsza i druga drużyna ) Koło 86 Śląsk, Młodzieżowy Dom Kultury, Stowarzyszenie Wędkarskie Zdebel oraz Stowarzyszenie Wędkarskie Hutnik.

Najlepsza okazała się pierwsza drużyna z koła 92 przy Kopalni Halemba, drugie miejsce zajęła druga drużyna z tego samego koła natomiast na miejscu trzecim zawody zakończyło Koło 51 Ruda Śląska. Dopisała pogoda – ta dla wędkarzy była wręcz wymarzona. Niestety ryba brała słabo. Największą ilością złowionej ryby w całych zawodach poszczycić może się Tomasz Kloza ( 2120 gram ). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a tych którzy nie wystartowali zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej za rok.Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

 • POSZUKUJĄ FAŁSZYWEJ PRACOWNICY ADMINISTRACJI

  Bytomscy stróże prawa poszukują oszustki, która podając się za pracownika administracji wyłudziła pieniądze od 58-latki. Kobieta wczoraj po godzinie 13.00 przyszła do mieszkania pokrzywdzonej przy ulicy Fałata. Za to przestępstwo grozi jej teraz do 8 lat więzienia.

 • KAPLICZKA ODNOWIONA

  Przydrożna kapliczka w Rudzie Śląskiej – Bielszowicach jest już odnowiona. Ostatecznie została troszkę przesunięta, tak by mogła stać wyłącznie na gruncie miejskim, a nie tak jak do tej pory częściowo miejskim, a częściowo prywatnym. Dzięki temu miasto mogło ją odnowić. W przeciwnym razie koszty musieliby ponieść mieszkańcy.

   

 • UTRUDNIENIA NA A4 JESZCZE PRZEZ MIESIĄC

  Cały czas trwa remont nawierzchni na rudzkim odcinku autostrady A4. Planowany koniec remontu nastąpi 25 listopada. Za kilka dni drogowcy przeniosą się na pas ruchu w kierunku Krakowa.
Program Tv


21:40
Magazyn Ekstraklasy Futsalu
22:00
Wydarzenia - serwis informacyjny
22:15
Prognoza Pogody
22:20
Sportowy Wywiad
22:30
Wywiad z … Andrzej Kuczera

Dyżur Redaktorski


Sandra Hajduk

Sandra Hajduk
tel. 509 568 973
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze