www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 11 czerwca 2012 16:27

WĘDKARZE WALCZYLI O PUCHAR ŚGM

Arkadiusz Wieczorek

45 zawodników z dziewięciu drużyn wzięło udział w zawodach spławikowych o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej rozegranych na stawie Kiszka w Rudzie Śląskiej – Halembie. W szranki stanęły: Koło 92 KWK Halemba ( pierwsza, druga i trzecia drużyna ), Koło 51 Ruda Śląska ( pierwsza i druga drużyna ) Koło 86 Śląsk, Młodzieżowy Dom Kultury, Stowarzyszenie Wędkarskie Zdebel oraz Stowarzyszenie Wędkarskie Hutnik.

Najlepsza okazała się pierwsza drużyna z koła 92 przy Kopalni Halemba, drugie miejsce zajęła druga drużyna z tego samego koła natomiast na miejscu trzecim zawody zakończyło Koło 51 Ruda Śląska. Dopisała pogoda – ta dla wędkarzy była wręcz wymarzona. Niestety ryba brała słabo. Największą ilością złowionej ryby w całych zawodach poszczycić może się Tomasz Kloza ( 2120 gram ). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a tych którzy nie wystartowali zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej za rok.Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

  • POWALONE DRZEWA

    Wielka sobota była słoneczna, chwilami pojawiły się jednak silne podmuchy wiatru. To spowodowało, że w kilku miejscach połamane gałęzie znalazły się na ulicach. Strażacy usuwali także połamane, na terenie cmentarza przy ulicy Wyzwolenia w Kochłowicach, drzewo. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

  • WYJĄTKOWY PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY W GMINIE PILCHOWICE

    Wielkanocna Procesja Konna w Pilchowicach jest odpowiedzią na wezwanie Papieża Franciszka abyśmy katolicy nie zamykali się w kościołach, ale głosili naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa na placach, ulicach i wszędzie gdzie to możliwe - mówią organizatorzy tego wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się w Wielkanocny Poniedziałek.

  • SZANSA DLA CHORYCH

    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny imienia św. Barbary zmienia swoje oblicze. Kliniczny Oddział Neurochirurgi przeszedł gruntowny remont i wzbogacił się o nowe sale zabiegowe, przestronne wnętrza oraz wygodne pokoje dla chorych.
Program Tv


15:00
Przegląd Wydarzeń Tygodnia
15:40
Prognoza Pogody
15:45
Przegląd Wydarzeń Sportowych
16:00
Koncert Gwiazda cz.1
17:00
Przegląd Wydarzeń Tygodnia

Dyżur Redaktorski


Anita Kwiecień

Anita Kwiecień
tel. 509 568 973
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze