www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 11 czerwca 2012 16:27

WĘDKARZE WALCZYLI O PUCHAR ŚGM

Arkadiusz Wieczorek

45 zawodników z dziewięciu drużyn wzięło udział w zawodach spławikowych o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej rozegranych na stawie Kiszka w Rudzie Śląskiej – Halembie. W szranki stanęły: Koło 92 KWK Halemba ( pierwsza, druga i trzecia drużyna ), Koło 51 Ruda Śląska ( pierwsza i druga drużyna ) Koło 86 Śląsk, Młodzieżowy Dom Kultury, Stowarzyszenie Wędkarskie Zdebel oraz Stowarzyszenie Wędkarskie Hutnik.

Najlepsza okazała się pierwsza drużyna z koła 92 przy Kopalni Halemba, drugie miejsce zajęła druga drużyna z tego samego koła natomiast na miejscu trzecim zawody zakończyło Koło 51 Ruda Śląska. Dopisała pogoda – ta dla wędkarzy była wręcz wymarzona. Niestety ryba brała słabo. Największą ilością złowionej ryby w całych zawodach poszczycić może się Tomasz Kloza ( 2120 gram ). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a tych którzy nie wystartowali zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej za rok.Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

  • OBIEKTYWY 2014 WRĘCZONE

    Tego wieczoru było wyjątkowo artystycznie. Nie zabrakło bowiem pokazów tańca, występu bębniarzy i wokalistki. Właśnie taki klimat towarzyszył tegorocznym „Obiektywom 2014”.

  • JUŻ DZIŚ WRĘCZYMY OBIEKTYWY

    Już dzisiaj po raz kolejny wyróżnimy osoby i firmy współpracujące z naszą telewizją wręczając im Obiektywy Telewizji Sfera. W tym roku wiele niespodzianek - zmieniliśmy bowiem kategorie, w których przyznawane są nagrody. Jedno jest natomiast pewne - tego wieczoru będzie... artystycznie. A przekonać o tym będzie się można już o godzinie 18:00. Transmisja z gali na żywo na naszej antenie. Zachęcamy do oglądania.

  • WYMIANA ZAINAUGUROWANA

    W In-nym Domu Kultury w Kochłowicach zainaugurowano dziś II etap polsko – rosyjskiej wymiany młodzieżowej. Przez najbliższe dni grupa młodzieży z Krasnojarska będzie mieskać u polskich rodzin i poznawać tutejszą kulturą.
Program Tv


00:00
Przegląd Wydarzeń Tygodnia
00:35
Prognoza Pogody
00:40
Przegląd Wydarzeń Sportowych
01:00
Co słychać w mieście?
08:00
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie

Dyżur Redaktorski


Sandra Hajduk

Sandra Hajduk
tel. 509 568 973
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze