www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 11 czerwca 2012 16:27

WĘDKARZE WALCZYLI O PUCHAR ŚGM

Arkadiusz Wieczorek

45 zawodników z dziewięciu drużyn wzięło udział w zawodach spławikowych o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej rozegranych na stawie Kiszka w Rudzie Śląskiej – Halembie. W szranki stanęły: Koło 92 KWK Halemba ( pierwsza, druga i trzecia drużyna ), Koło 51 Ruda Śląska ( pierwsza i druga drużyna ) Koło 86 Śląsk, Młodzieżowy Dom Kultury, Stowarzyszenie Wędkarskie Zdebel oraz Stowarzyszenie Wędkarskie Hutnik.

Najlepsza okazała się pierwsza drużyna z koła 92 przy Kopalni Halemba, drugie miejsce zajęła druga drużyna z tego samego koła natomiast na miejscu trzecim zawody zakończyło Koło 51 Ruda Śląska. Dopisała pogoda – ta dla wędkarzy była wręcz wymarzona. Niestety ryba brała słabo. Największą ilością złowionej ryby w całych zawodach poszczycić może się Tomasz Kloza ( 2120 gram ). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a tych którzy nie wystartowali zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej za rok.Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

  • DWIE GODZINY DLA NOWEGO BYTOMIA

    Było o komunikacji miejskiej, rynku i parku - tak w skrócie wyglądało dwugodzinne spotkanie prezydent z mieszkańcami dzielnic Nowy Bytom i Chebzie.

  • V GALA DRESS FOR SUCCESS

    W Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach zebrały się doświadczone i przedsiębiorcze kobiety województwa śląskiego oraz innych regionów kraju i świata, którym idea wolontariatu nie jest obca. Wielka V Gala Dress For Success była okazją ku temu, by podziękować im za zaangażowanie na rzecz kobiet szukających miejsca na rynku pracy.

  • STRZELAŁ W OKNA

    Policjanci z Bytomia zatrzymali 32-latka. Mężczyzna strzelał z pistoletu pneumatycznego w okna mieszkań przy placu Wojska Polskiego. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz śledczy z komendy sprawdzą czy powinien posiadać zezwolenie na tego typu pistolet oraz ustalają straty jakie wyrządził. Teraz może mu grozić nawet do 5 lat więzienia.
Program Tv


07:00
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie
08:00
Wydarzenia - serwis informacyjny
08:25
Sport - informacyjny serwis sportowy
08:35
Magazyn Futsal Ekstraklasa
08:50
Wywiad z … Rachim

Dyżur Redaktorski


Sandra Hajduk

Sandra Hajduk
tel. 509 568 973
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze