www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 11 czerwca 2012 16:27

WĘDKARZE WALCZYLI O PUCHAR ŚGM

Arkadiusz Wieczorek

45 zawodników z dziewięciu drużyn wzięło udział w zawodach spławikowych o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej rozegranych na stawie Kiszka w Rudzie Śląskiej – Halembie. W szranki stanęły: Koło 92 KWK Halemba ( pierwsza, druga i trzecia drużyna ), Koło 51 Ruda Śląska ( pierwsza i druga drużyna ) Koło 86 Śląsk, Młodzieżowy Dom Kultury, Stowarzyszenie Wędkarskie Zdebel oraz Stowarzyszenie Wędkarskie Hutnik.

Najlepsza okazała się pierwsza drużyna z koła 92 przy Kopalni Halemba, drugie miejsce zajęła druga drużyna z tego samego koła natomiast na miejscu trzecim zawody zakończyło Koło 51 Ruda Śląska. Dopisała pogoda – ta dla wędkarzy była wręcz wymarzona. Niestety ryba brała słabo. Największą ilością złowionej ryby w całych zawodach poszczycić może się Tomasz Kloza ( 2120 gram ). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a tych którzy nie wystartowali zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej za rok.Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

  • APEL KRWIODAWCÓW

    Zwracamy się z apelem do wszystkich mieszkańców , krwiodawców, ludzi dobrej woli o oddanie krwi. Potrzebna krew to w szczególności grupa A minus. Krwiodawcy apelują o pomoc dla kolegi, krwiodawcy, byłego ratownika górniczego, który ze względu na rzadką grupę krwi, ma przekładane zabiegi operacyjne w szpitalu w Goduli.

  • KONKURS ZŁOTE JABŁKO ROZSTRZYGNIĘTY

    Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 40 w Rudzie Śląskiej - Goduli zorganizowała konkurs pod nazwą "Złote jabłko". W tym roku nadesłano na niego aż 137 prac. Dzisiaj poznaliśmy autorów tych najlepszych obrazków.

  • NIEODPOWIEDZIALNY OJCIEC

    Wysoka kara grzywny grozi lekkomyślnemu tatusiowi za wczorajszą przejażdżkę jego syna. Rudzcy policjanci zatrzymali dostawczego forda, którego kierowcą był 10-latek. W samochodzie siedział również jego ojciec, uczący swoją pociechę jeździć.
Program Tv


00:30
Mecz: Gwiazda Ruda Śląska - Red Dragons Pniewy
02:10
Kwadrans z dobrym przesłaniem odc.4
02:30
Wydarzenia po Śląsku
03:00
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie
04:00
Co słychać w mieście?

Dyżur Redaktorski


Arkadiusz Wieczorek

Arkadiusz Wieczorek
tel. 508 271 609
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze