www.sferatv.pl
www.elsat.pl
www.sileman.pl

poniedziałek, 11 czerwca 2012 16:27

WĘDKARZE WALCZYLI O PUCHAR ŚGM

Arkadiusz Wieczorek

45 zawodników z dziewięciu drużyn wzięło udział w zawodach spławikowych o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej rozegranych na stawie Kiszka w Rudzie Śląskiej – Halembie. W szranki stanęły: Koło 92 KWK Halemba ( pierwsza, druga i trzecia drużyna ), Koło 51 Ruda Śląska ( pierwsza i druga drużyna ) Koło 86 Śląsk, Młodzieżowy Dom Kultury, Stowarzyszenie Wędkarskie Zdebel oraz Stowarzyszenie Wędkarskie Hutnik.

Najlepsza okazała się pierwsza drużyna z koła 92 przy Kopalni Halemba, drugie miejsce zajęła druga drużyna z tego samego koła natomiast na miejscu trzecim zawody zakończyło Koło 51 Ruda Śląska. Dopisała pogoda – ta dla wędkarzy była wręcz wymarzona. Niestety ryba brała słabo. Największą ilością złowionej ryby w całych zawodach poszczycić może się Tomasz Kloza ( 2120 gram ). Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a tych którzy nie wystartowali zapraszamy na kolejne zawody wędkarskie o Puchar Śląskiej Grupy Multimedialnej za rok.Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz: regulamin.


Kod antyspamowy
Odśwież

  • KRADLI WĘGIEL Z WAGONÓW

    Policjanci z komisariatu 4 wspólnie z funkcjonariuszami SOK, zatrzymali na gorącym uczynku 5 osób, które dokonały kradzieży węgla z pociągu. Sprawcy usypali 5 ton węgla z dwóch wagonów kolejowych. Policjanci nie wykluczają, że ta grupa mogła dokonać też wcześniejszych kradzieży.

  • NIEDOŚWIADCZONY - ZAGROŻONY

    Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach od lat realizuje kampanię „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie”. Jej elementem są spotkania i prelekcje, w których uczestniczy min. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr3 z Rudy Śląskiej – Kochłowic.

  • PAKIET ONKOLOGICZNY. DOBRY W TEORII, GORZEJ Z PRAKTYKĄ

    Założenia są proste – mają zostać skrócone kolejki dla pacjentów z podejrzeniem nowotworu. W trakcie 9 tygodni od momentu zgłoszenia się do specjalisty pacjent musi mieć wykonane badania potrzebne do wystawienia diagnozy. Takie są założenia szybkiej terapii onkologicznej. Rzeczywistość nie jest jednak aż tak kolorowa. Jak przyznają bowiem lekarze chociaż idea jest trafna to z funkcjonowaniem systemu już gorzej.
Program Tv


23:00
Koncert Gwiazd – Kopciuszek cz1
00:00
Wydarzenia - serwis informacyjny
00:15
Prognoza Pogody
00:20
Sportowy wywiad
00:30
Propozycje Teledysków do Listy Śląskie Granie

Dyżur Redaktorski


Arkadiusz Wieczorek

Arkadiusz Wieczorek
tel. 508 271 609
32 340 44 61
e-mail - >> kliknij <<

Polecamy

Górnik Zabrze